KÁVA ZA POŠTOVNÉ

KÁVA ZA POŠTOVNÉ

Burundi Kavugangoma 250g - káva ARABICA 100% za poštovné 

Původ kávy: Afrika 

Region: Severovýchodní Burundi v provincii Muyinga

Je obtížné vyrábět a vyvážet kávu z Burundi, která je jak vnitrozemská, tak se stále zotavuje z vnitřních a politických konfliktů. To všechno kávu z Burundi činí velmi výjimečnou.

Jsme rádi, že jsme se k této, tak jedinečné kávě dostali a mohli Vám ji nabídnout za opravdu fantastickou, reklamní cenu. 

Vůně a chuť kávy Burundi Kavugangoma:

Z namleté kávy cítíme švestky a hřebíček spolu s jemnou vůní vanilky. Po zalití kávy se rozvíjí bohatá vůně melasy, zázvoru, skořice a vůně divokých květin. 

Chuť kávy je velmi šťavnatá, připomínající jablečný džus. Káva je zcela čistá, se snadno rozlišitelnou charakteristickou chutí. 

Při ochlazování cítíme z kávy aroma anglického snídaňového černého čaje. 

Kyselost je brilantní, strukturovaná a je jako čerstvá jablka. 

Chuť kávy Burundi si zdokonalíte pokud si ji připravíte jako Espresso.

Více o kávě:

Oblast  Afrika
Zpracování  Mokrý proces (promytí)
Způsob sušení  Zvednuté lůžko. Sušená na slunci
Farmářská káva  Ano
Detail kultivaru  Bourbon
Kvalita  A1
Doporučeno pro espresso  Ano

Obecně o kávě Zeleného Draka

představujeme Vám originální, luxusní, zrnkovou kávu od Zeleného Draka.

Zelený Drak nabízí vždy čerstvou kávu z mnoha světových oblastí. Našimi zákazníky je velmi oblíbenou a vyhledávanou kávou káva Panama pocházející z nadmořské výšky 2500 m. ve výjimečně kvalitě označované jako AAA. Káva kterou distribuujeme pochází z německé pražírny kávy s dlouholetou tradicí. Je kladen velký důraz na soudržnost při pěstování kávy až po hotový výrobek. Káva se neobjednává na burze, ale vzácná komodita pochází přímo z plantáží v producentských zemích. Lokálně se navštěvují pěstitelé kávy, a veškerá zjištění ohledně kávy samotné, sociálních podmínek, za kterých jsou kávové třešně sklizeny a zpracovány, jsou klíčovými pro výběr, té které oblast, či odrůdy.

Naše kávy.

Působivý výběr plantážní kávy z celého světa. Jak opravdu výjimečná káva na Vás čeká zjistíte až ji ochutnáte. Nabízíme vyladěné směsi, silné espressa, harmonicky prolnuté chutě a vůně a vzácné poklady.

Z naší kávy vybíráme:

Etiopská káva Bonga z divokých afrických lesů, nejoriginálnější odrůdy jako Jemen Mocca Matari z arabského polostrova, kolumbijská káva Supremo Huila, Káva Panama SHB Dona Antonia Estate, Káva Zimbabwe AAA plus z oblasti Chipinge Rusitu Valley a v neposlední řadě BIO káva Indien Balmaadi Estate BIO. Výběr kávy je prostě impozantní. Kávové rarity jako například Jamajka Blue Mountain a další speciální kávy můžete ochutnat s námi a u nás též zakoupit.

Káva ochucená

Zapomenout nemůžeme na ochucené kávy velmi ceněné našimi zákazníky. Lahodný šálek úžasné kávy lze připravit z pravé arabiky dochucené pomerančem a čokoládou.

Kopi Luwak? - říkáme Kopi Luwak Ne

Nevyžadujeme a nedodáváme tento druh kávy, protože podle našeho výzkumu, káva je zřídka od volně žijících zvířat. Vzhledem k vysoké poptávce na světovém trhu jsou zvířata chována ve stísněných klecích a v žalostných podmínkách. Pro nás je to krutost, kterou nejdůrazněji odmítáme.

Prodej pravé zrnkové kávy. Příprava kávy od Zelený Drak

 

Koupit kávu jen za poštovné

Posted on 2018-11-09 Akce 0 497

Zanechte komentářZanechte odpověď

Musíte být zaregistrovaní abyste mohli přidat komentář.

QR code

Nedávno navštívené

Žádný produkt

Menu

Porovnat 0